Azelderm Krem Faydaları

Azelderm Krem Faydaları: Siyah nokta, uçuk, sivilce ve cilt lekeleri için kullanılır. Azalderm krem kullanım şekli, yan etkileri ve kullanılmayacağı durumlar.

Azelderm Krem Faydaları

Yüzde meydana gelen lekeler, sivilceler, sivilce sonrası izler ve siyah noktaların temizlenmesinde kullanılan etkin bir kremdir. Doktorlar tarafından hastalarına önerilen azelderm kremin ilk etkileri 2 hafta içinde görülmeye başlar.

 

Azelderm Krem Faydaları

 • Uçuk Lekelerini Giderir: Azelderm uçuk lekeleri için oldukça etkili bir kremdir. Uçuğun neden olduğu çukurlukları ve yüz deki istenmeyen lekeleri temizlemektedir.
 • Sivilce: Birçok insanın sorunu olan sivilceler için Azelderm krem önerilmektedir. Sivilce köklerini kurutarak sivilceleri azaltır ve yeniden sivilce oluşumunu önler.
 • Siyah Noktalar: Azelderm krem cilt sağlığı için gerekli vitamin ve minerallere sahiptir. Siyah noktalar ve özellikle siyah noktaların yanak kısmında oluşturduğu çukurlukları düzeltmektedir.
 • Cilt Sorunları ve Lekeler: Cilt lekeleri ve diğer cilt problemleri için doktorların tavsiye ettiği azelderm krem, sonradan oluşan lekelerin kısa sürede geçmesini sağlar.

 

Kısaca Azelderm Krem Faydaları

 • Sivilce oluşumunu engeller,
 • Siyah noktaları temizler,
 • Yüz lekelerini temizler,
 • Kalıcı etkileri vardır,
 • Akne izlerini ve çukurluklarını gidermektedir.

 

Azelderm Krem Kullananların Yorumları

 

Azelderm Krem İçeriği

 • Azelderm krem %20 Azelaik asit içerir.
 • Vücut için gerekli vitamin ve mineralleri içerisinde barındırır.
 • Yüz Bölgesindeki orta dereceli papüler-püstüler akne tedavisinde etkilidir.
 • Genelde 30g’lık alüminyum tüplerde bulunmaktadır.

 

Azelderm Krem Ne İçin Kullanılır? Nasıl Kullanılır?

Azelderm krem, yüz lekeleri, akne oluşumları, sivilceler, siyah noktalar ve bunların oluşturdukları izlere karşı etkili bir üründür. Yüzdeki istenmeyen zararlı bakteriyel oluşumları temizlemektedir. İlk etkiler en geç 2 hafta içerisinde kendini göstermeye başlayacaktır.

 • Azelderm Krem Kullanımı: Uygulama öncesi yüzünüzü iyice yıkayın. Azelderm kremi parmak ucunu taşmayacak şekilde şikayet edilen bölgeye çok fazla yoğun bir kıvama gelmeden ovalayarak sürün ve iyice yedirin. Kısa bir zaman sonra Azelderm, sivilce, siyah nokta, akne, kırmızı çizgiler, bıyık izleri ve diğer zararlı görüntüleri ortadan kaldırarak cildi onarır.

Doktorunuz aksini söylemediği sürece günde bir defa kullanımı yeterlidir. Daha fazlasını yapmak hızlı etki vermez sadece yan etkilerini ortaya çıkarmaktadır.

 

Azalderm Krem Kullanılmayacağı Durumlar

 • Hamile Bayanlar Kullanmamalı: İçin kullanımı önerilmemektedir. Çocuk gelişimine ve Anne sütüne fazla etkisi olmasa da hamileler de Azelderm krem kullanılması önerilmez.
 • Yanık ve Yaralarda Kullanılmamalıdır: Cilt de kızarıklığa neden olabilir bu yüzden yanık ve yaralar üzerinde Azelderm krem kullanılmamalıdır.
 • Soyulma: Cilt üzerinde yan etki bakımından soyulma etkisi görülebilmektedir. Bu sorun genelde fazla kullanım ya da cildin fazla duyarlı olmasından kaynaklıdır.

Kullanım Miktarı Ve Yan Etkileri: Azelderm krem genelde tavsiye üründür ve birçok doktor tarafından hastalarına önerilir. Doktor tavsiyesi olmadığı sürece günde bir defadan fazla uygulanmamalıdır. Aksi taktirde soyulma, kızarıklık ve kaşıntı gibi bazı sorunları oluşturabilmektedir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. burcu dedi ki:

  Ben kizariklik hastasıyım cildimde kizariklik lar var doktorum onun için yazdı bu kremi bna ama bi türlü bulamadım eczanelerde satılmiyor nerden bulabilirim

  1. Zarina dedi ki:

   Merhaba oncelikle Bir aralar piyasada yoktu ama su anda var bende kullaniyorum cunku

 2. Tuğba dedi ki:

  Uzun süredir cilt problemlerimi tam anlamıyla çözememiş biriyim ve bu konuda güvenerek girişeceğim bir yol bulamadım. Yazı bana güven verdi, kremi biraz daha araştırıp deneyeceğim.

 3. Emre dedi ki:

  Bu kremin faydasını duydum ama emin olamadım. Bu yazı sayesinde iyi bir bilgi sahibi oldum.
  Bu güzel yazı için teşekkür ederim.

 4. Barış dedi ki:

  Bunu Öğrenmem çok iyi oldu kullandığım ilaçlardan dolayı vücudumda yüzümde çok fazla sivilce çıkmaya başladı sivilcelerden kurtulcam sonunda ürünü bir an önce alıp kullanmaya başlıcam sabırsızlandım şuan.

BİR YORUM YAZ