Bemiks Ampulün Faydaları

Bemiks Ampulün Faydaları

Bemik ampul eczanelerde kolaylıkla bulunan ve saç için eşi bulunmaz bakım yöntemidir. Saçların kırılmasından dökülmesine kadar bir çok saç problemini gideren bemiks ampülün, faydaları, kullanım şekilleri ve dikkat edilmesi gerekenler.

 

Bemiks Ampulün Saça Faydaları

 • Saç derisini besleyici ve yenileyici etki sağlar bu sayede saç telleri saç derisine daha iyi tutunur.
 • Saçların kırılmasını engeller.
 • Saçların derinlemesine nemlenmesini sağlar.
 • Dökülen saçlara bemiks ampul kullanılmalıdır.
 • Bemiks ampul kullanarak saçlarınızı kısa sürede uzatabilirsiniz.
 • Saç tellerini güçlendirerek daha gür saçlara kavuşmasına yardımcı olur.

 

Bemiks Ampul Saç Uzatma Kürü

 1. Sinameki ( 1 yemek kaşığı )
 2. Su ( 1 çay bardağı )
 3. Tatlı badem yağı ( 2 çay kaşığı )
 4. Bemiks ampul ( 1 tüp )
 • Hazırlama: Cezveye suyu ekleyin ve kaynamaya başladığında sinameki otundan suya ilave edip 5 dakika demlenene kadar bekleyin. Ardından sinamekiyi süzerek çıkan suya bemiks ampul ve tatlı badem yağını ilave ettiğinizde saç uzatma kürünüz hazır demektir.
 • Bemiks ampulü uygulama: Saçlarınızın temiz olması bakımın daha iyi işlemesi için önemlidir bu yüzden saçlarınızı temizleyin. Saçlarınıza masaj yaparak karışımı yedirin ve bir havlu ile saçlarınızı sarın. 30 dakika süresince saçlarınızda bekletip 1 kez şampuanlayarak durulayın. Haftada 1 kez saçlara mutlaka uygulayın.

 

Bemiks Ampül Sayesinde Saç Nasıl Uzar?

 • Yukarıda da belirttiğimiz gibi bemiks ampul düzenli olarak haftada 1 saçlara uygulanmalıdır. İlk 2 ay haftada 1 daha sonraları için 2 haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.
 • Yağlı saçlara sahip olanlar 1 tane bemiks ampulü normal ve kuru saçlara sahip olanlar 2 tane bemiks ampulü şampuanlarına ekleyebilir.
 • Bemiks ampulü saçınıza masaj yolu ile yedirmeniz daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Bemiks ampul karışımlarını saça uygularken parmak uçlarınızla bastırmadan diplere daha sonra ise saçın tamamına masaj yaparak yedirin.
 • Bemiks ampul kürlerini saçlarınızda en fazla 3 – 4 saat en az ise yarım saat bekletmelisiniz.
 • Bemiks ampulü karışımlarınızda bepanthen ve  evigeni de kullanır ayrıca vitamin takviyesi sağlarsanız çok kısa sürede hem saç dökülmesini engeller hemde saçlarınızın hızlı uzamasını sağlarsınız.

 

Bemiks Ampul Uygularken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Bakım sonrasında saçlarınızı streç veya bone ile kapatarak etkisini hızlandırabilirsiniz.
 2. Bemiks ampul maskelerini günlük hazırlamalı ve fazla bekletmeden uygulamalısınız.
 3. Yağlı saçlara sahip olan kişiler yukarıda verdiğimiz kürden sinamekiyi çıkarmalıdır. Aksi takdirde saçları daha fazla yağlanabilir.
 4. Kür yapmaya başladığınız da saçlarınızdaki ölü deriler harekete geçer ve ilk 2 hafta dökülmeler görülebilir.

 

“Bemiks Ampulün Faydaları” üzerine 9 yorum

  • Tamamen bilimsel ve vitamin bazlı ürünler oldukları için ve aynı zamanda vücuda dışarıdan uygulandıkları için bu maskeyi saçınızda güvenle kullanabilirsiniz.

   Yanıtla
 1. Kalın telli saçım vardı şimdi daha da kalınlaştı ve kontrol edilemez hale geldi saç saçı çok kalın ve sert yapıyor

  Yanıtla
 2. Bu ürünü bir arkadaşım önerdi. Tam olarak ne olduğunu araştırıyordum bu sayfaya yönlendim. Konunuzdaki bilgilere göre faydası bayağı fazla bir ürün. Bu bilgilendirme için teşekkürler

  Yanıtla
 3. Benim gibi saç dökülmesi problemi olan kişiler var ise bemix ampulu mutlaka denemeli. Saç köklerini içindeki vitamin sayesinde besliyor ve güçlendiriyor. Doğru kullandığında o kadar işe yarıyor ki mutlaka denenmeli. İlaçlara o kadar para vermekten daha iyi bence

  Yanıtla
 4. Kız arkadaşımın saç sıkıntısı vardı bu makeleyi ona tavsiyemle uygulamaya başladı. 1 aylık kullanımdan sonra gerçekten de saç kırılmaları yok denilecek kadar aza indi.

  Yanıtla
 5. Bunun yararını çoğu yerde okudum ama emin olamadım.
  Bu yazı sayesinde onlarca yeni bilgi öğrendim.
  Saç sıkıntısı olanlar kullanabilir gibi.
  Teşekkür ederim.

  Yanıtla

Yorum yapın