N11 İndirim Kuponu Faydaları

Alışveriş, ihtiyaç dahilinde gerçekleştirilen ve kullanılması gereken ya da kullanılabilecek ürünlerin satın alındığı bir işlemdir. Yıllar boyunca insanlar tarafından alışveriş yapılırken, bulunulan yaşam alanında satış gerçekleştiren işletmeler tercih edilip, ihtiyaçları dahilinde giyim, gıda, teknoloji, moda, kitap, kırtasiye veya iş ile ilgili alışverişler yapılmıştı. Fakat günümüzde online alışveriş yöntemlerinin geliştirmiş olduğu sistemler sayesinde insanlar sadece birkaç saniye içerisinde internet üzerinden alışveriş yapabiliyor. Bu noktada n11 indirim kuponu faydaları da ortaya çıkarak alışverişlerin nasıl daha ucuza getirilebileceğine yol gösteriyor.

Bildiğiniz gibi n11 bir online pazar yeri. Binlerce işletme bu pazar yerinde online mağazalarını açarak ürün ve hizmetlerini satışa sunuyor. Her ay milyonlarca n11 kullanıcısı siteye girerek bu satıcılar arasından dilediğini seçip aradıkları ürünü satın alıyor. Kullanıcılar alışverişlerinden sonra ilgili satıcıyı ve ürünü puanlayıp hakkında yorum yazabiliyor. Elektronikten mobilyaya, oyuncaktan giyime ve hatta son zamanlarda tatil ve uçak biletine kadar ne ararsanız var. N11’e giriş yaptığınızda dilerseniz kategori bazlı arama yapabilir, dilerseniz de arama çubuğuna istediğiniz ürünün marka ve modelini yazabilirsiniz. Böylece o ürünü satan tüm satıcılar ekranınıza listelenir. Siz ürünlerin fiyatlarını, satıcıların puan ve yorumlarını inceleyerek birinde karar kılıyor ve alışverişinizi yapıyorsunuz. Aldığınız ürün elinize gelip siz onay verene kadar ödediğiniz para n11.com’un ortak havuzunda tutuluyor. Onay verirseniz bu para satıcıya aktarılıyor.

N11’de özellikle kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor olması sayesinde çok daha rahat ve güvenli bir şekilde alışveriş yapılması, insanları uygun fiyatlara sahip olan ve göz zevkine hitap eden her şeyi satın almaya itiyor. Bu nedenle online alışveriş için tercih edebileceğiniz n11.com’da ihtiyaçlarınıza yönelik olarak gerçekleştirilen indirimler ve sunulan ürün kategorileri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünü belirleyerek mantıklı ve doğru alışverişler gerçekleştirebiliyorsunuz. Siteye özel promosyonlar içinde en cazip olanı ise n11 indirim kuponu kullanımıdır. Sadece bu kuponlar yüzünden n11’i tercih eden binlerce kullanıcı var. Peki n11 kupon indirimlerini çekici kılan nedir?

Herhangi bir online alışveriş sitesinde ürün özelliklerini ve fiyatlarını inceleyip size uygun ürünü sepetinize atar ve sepet tutarı neyse onu ödersiniz. Fakat n11’de işler biraz daha farklı. Siz belirlediğiniz ürünü sepete attıktan sonra ekstra bir indirim fırsatınız daha var. İşte bu fırsatı size n11 indirim kuponu sunuyor. Sitenin kullanıcıları için oluşturduğu bu kuponlar sayesinde alışverişleri ekstra ucuzlatabiliyorsunuz. Kupon kodları n11 ana sayfasında, sosyal medya hesaplarında ve indirim kuponu sitelerinden alınabilir. Aldığınız kodu ödeme aşamasında kupon alanına girdiğinizde ürünün fiyatının belirtilen oranda ucuzladığını görür ve bu indirimli fiyatın üzerinden ödemenizi gerçekleştirirsiniz.  İşte n11 indirim kodu faydası bu kadar net.

Kadınlar ve Erkekler İçin Online Alışveriş İstatistikleri

Gün içerisinde çalışan kadınlar ve erkekler tarafından bilgisayar başında bulunulan süreye bağlı olarak en çok tercih edilen internet sayfaları genellikle alışveriş siteleridir. Yine ev hanımları tarafından da gün içinde internette gezi yapılırken alışveriş siteleri sıklıkla tercih edilmektedir. Bu noktada Türkiye’nin en çok tercih edilen sitelerinden biri olarak n11.com bulabileceğiniz farklı ürünler ile birlikte istediğiniz her kategoride alışveriş gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle ev hanımlarının market kategorisine gösterdikleri ilgi 2017 yılında %100 artmış.

Online alışverişlerde kadın ve erkek müşteriler tarafından sergilenen davranışlar noktasında belirli farklılıkların ortaya çıktığı görülüyor. Kadınlar tarafından alışveriş gerçekleştirilirken genellikle moda ve ev dekorasyon sayfaları gibi kategoriler tercih edilirken, erkekler tarafından ise teknolojik aletlerinin satıldığı kategoriler ve sportif kategoriler daha fazla tercih edilmektedir. Birçok erkek çok uygun fiyatlara sahip olduğundan dolayı birçok ürünü ihtiyaç olmasa bile satın alabilirken, kadınların bu noktada daha tutumlu olduğu görülüyor. Kadınlar evde ve günlük hayatta mantıklı şekilde kullanılabilecek ürünleri seçerken erkekler özellikle ilginç ve ilgi çekici kategorilerde farklı ürünleri almayı tercih edebiliyor.

Yorum yapın