Epimedyumlu macun etkisi ne kadar sürer?

Epimedyumlu macun etkisi ne kadar sürer?

Günümüzde hem erkek hem de kadınlar için en etkili cinsel performans arttırma ürünlerinden birisi olan epimedyumlu macun, doğru şekilde tüketildiği takdirde etkisini uzun bir müddet boyunca gösterebilen ve tamamen bitkisel bir üründür. Yüzde yüz bitki kaynaklı içeriği ile bugün pek çok kişi tarafından tercih edilen bu macun, özellikle evli çiftlerin özel yaşantılarında cinsel ilişki konusunda gerçekleşen birçok sorunu da giderme özelliğine sahiptir. Piyasada gün geçtikçe daha da yaygınlaşan bu ürüne ilgi duyan ve ‘’Epimedyumlu macun etkisi ne kadar sürer?’’ diye internet üzerinde araştırma yapan kişilere ise hem macunun faydaları hem de doğru kullanım sonucundaki etki süresi ile ilgili ayrıntılı bilgiler verilebilir.

Epimedyumlu Macun Faydaları

Şifalı birçok besin, bitki ve baharatı içerisinde barındıran epimedyumlu macun, oldukça güçlü bir tür afrodizyak olarak uzun yıllardır Japonya ve Çin gibi ülkelerde öncelikli tercih edilen ürünlerden birisidir. Macun kıvamındaki formu ile kolay bir şekilde tüketilebilen bu ürün, cinsel hayatını renklendirmek ve partneriyle çok daha keyifli zaman geçirmek isteyenler kişiler için birebirdir. Macunun içerisinde yer alan epimedium bitkisi, yatak performansını önemli ölçüde arttırarak çiftlerin özel hayatlarında bambaşka deneyimler yaşayabilmelerine olanak verebilir.

Erkeklerin cinsel hayatları ile ilgili en büyük sorunlarının başında gelen iktidarsızlık problemlerinde tavsiye edilebilecek olan ürün, ereksiyon olamama sorununu da önlemektedir. Sadece erkeklerde değil, bayanlarda da etkin bir afrodizyak ola rak kullanılabilecek epimedyumlu macun ile cinsel arzular arttırılabilir ve erken boşalma sorunlarının önüne geçilebilir.

Epimedyumlu Macun Etkisi Ne Kadar Sürer?

Tüm dünya üzerinde birçok araştırma merkezinde hem insanlar hem de hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde ciddi anlamda cinsel güç ve istek arttırıcı özelliklerinin olduğu ispatlanan epimedyum bitkisinin faydalarını, doğanın zencefil, bal, yulaf, arı sütü ve polen gibi enerji kaynağı birçok besini ile birleştiren epimedyumlu macun ürünü, bugün en çok satılan afrodizyak macunlarının arasında gelmektedir.

Her sabah aç karnına ya da cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 30 dakika önce alınabilecek olan epimedyumlu macunun etkisi ise ortalama 1-3 gün sürebilmekle birlikte kişiden kişiye göre de değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle ürünün etki süresini arttırmak amacıyla önerilen tüketimi olan 1 çay kaşığı yerine 1 tatlı kaşığı şeklinde kullanılması alınacak sonuçların ve etki etme süresinin çok daha iyi olmasını sağlayabilir.

Macunun hamile ve emziren kadınlar ile kalp hastaları tarafından kullanılması tavsiye edilmemektedir. Şeker hastası olanların ise doktor kontrolünde epimedyumlu macun kullanımı mümkün olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ö.Faruk krtp dedi ki:

    baş ağrısı yapıyor ve en güzel anların berbat olmasına neden oluyor…

  2. ö.Faruk krtp dedi ki:

    hiç yan etkilerinden bahsetmemşsiniz en kötüsü de baş ağrısı yapması

  3. Ahmet Ateş dedi ki:

    Bir yıldan bu yana kullanıyorum.Bir çay kaşığı bana yetiyor.60 yaşında olmama rağmen bomba gibi oluyorum

BİR YORUM YAZ