Epimedyumlu macun etkisi ne kadar sürer?

Epimedyumlu macun etkisi ne kadar sürer?

Günümüzde hem erkek hem de kadınlar için en etkili macunlarından birisi olan epimedyumlu macun, doğru şekilde tüketildiği takdirde etkisini uzun bir müddet boyunca gösterebilen ve tamamen bitkisel bir macundur. Yüzde yüz bitki kaynaklı içeriği ile bugün pek çok kişi tarafından tercih edilen bu macun, özellikle evli çiftlerin özel yaşantılarında etkili özelliğe sahiptir. Piyasada gün geçtikçe daha da yaygınlaşan bu macuna ilgi duyan ve ‘’Epimedyumlu macun etkisi ne kadar sürer?’’ diye internet üzerinde araştırma yapan kişilere ise hem macunun faydaları hem de doğru kullanım sonucundaki etki süresi ile ilgili ayrıntılı bilgiler verilebilir.

epimedyumEpimedyumlu Macun Faydaları

Şifalı birçok besin, bitki ve baharatı içerisinde barındıran epimedyumlu macun, oldukça güçlü bir tür afrodizyak olarak uzun yıllardır Japonya ve Çin gibi ülkelerde öncelikli tercih edilen macunlardan birisidir. Kıvamındaki formu ile kolay bir şekilde tüketilebilen bu macun, birliktelik hayatını renklendirmek ve partneriyle çok daha keyifli zaman geçirmek isteyenler kişiler için birebirdir. Macunun içerisinde yer alan epimedium bitkisi, çiftlerin özel hayatlarında bambaşka deneyimler yaşayabilmelerine olanak verebilir.

Erkeklerin en büyük sorunlarının başında gelen iktidarsızlık problemlerinde tavsiye edilebilecek olan epimedyumlu macun, sertleşememe sorununu da önlemektedir.

Epimedyumlu Macun Etkisi Ne Kadar Sürer?

Tüm dünya üzerinde birçok araştırma merkezinde hem insanlar hem de hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde ciddi anlamda etkili olduğu ispatlanan epimedyum bitkisinin faydalarını, doğanın zencefil, bal, yulaf, arı sütü ve polen gibi enerji kaynağı birçok besini ile birleştiren epimedyumlu macun, bugün en çok satılan afrodizyak macunlarının arasında gelmektedir.

Her sabah aç karnına ya da ilişkiye girmeden yaklaşık 30 dakika önce alınabilecek olan epimedyumlu macunun etkisi ise ortalama 1-3 gün sürebilmekle birlikte kişiden kişiye göre de değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle epimedyumlu macunun etki süresini uzun tutmak amacıyla önerilen tüketimi olan 1 çay kaşığı yerine 1 tatlı kaşığı şeklinde kullanılması alınacak sonuçların ve etki etme süresinin çok daha iyi olmasını sağlayabilir.

Macunun hamile ve emziren kadınlar ile kalp hastaları tarafından kullanılması tavsiye edilmemektedir. Şeker hastası olanların ise doktor kontrolünde epimedyumlu macun kullanımı mümkün olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. selim akbal dedi ki:

  epimedium force markası güzel.. gün aşırı kullanınca etkisini daha iyi hissediyorum.. şu ana kadar bir yan etkisi de olmadı. fazla yerseniz olur diyorlar, ben 1 çay kaşığından fazla tüketmiyorum zaten

 2. ismail şahin dedi ki:

  Epimedyumlu macun,55.yaş üzeri her erkek için çok ideal bir performans iksiri,ben 5 yıldır kullanıyorum..sertleşme sorunu yaşayan her erkeğe tavsiye ederim…

 3. sergennn dedi ki:

  epimedium force markası çok iyi, şuana kadar bir yan etkisini de görmedim

 4. ö.Faruk krtp dedi ki:

  baş ağrısı yapıyor ve en güzel anların berbat olmasına neden oluyor…

 5. ö.Faruk krtp dedi ki:

  hiç yan etkilerinden bahsetmemşsiniz en kötüsü de baş ağrısı yapması

 6. Ahmet Ateş dedi ki:

  Bir yıldan bu yana kullanıyorum.Bir çay kaşığı bana yetiyor.60 yaşında olmama rağmen bomba gibi oluyorum

BİR YORUM YAZ