Yasal Uyarı

Faydalari.com adresini ziyaret eden tüm kullanıcılar, aşağıda belirtilen bütün kullanım koşulları ve yasal uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Site tarafından belirtilen kullanım koşullarını eksiksiz şekilde kabul etmeyenlerin ise bu web sitesini kullanmamaları rica edilmektedir.

Faydalari.com adresinde bulunan tüm resim, yorum, yazı ve diğer her türlü içerik, hiçbir hastalık için tanı, teşhis veya tedavi gibi bilgileri içermemektedir. Sitede yer alan bütün bilgiler yalnızca kullanıcıların aydınlatılabilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Bundan ötürü Faydalari.com adresinde yer alan herhangi bir bilgi, resim ve benzer içerik nedeniyle meydana gelebilecek olan risk ya da olması muhtemel şikâyet ve problemlerden hiçbir şekilde web sitemiz sorumlu tutulmamaktadır.

Faydalari.com’u ziyaret eden ve sitede yer alan bilgileri gözden geçiren tüm kullanıcılar, aldıkları bu bilgileri diledikleri gibi kullanabilirler ancak tüm sorumluluğun yüzde yüz kendilerine ait olduğunu kabul etmek zorundadırlar. Sitede yer alan bilgilerin kullanımından doğabilecek olan sonuçlar da aynı şekilde kullanıcılara aittir ve ziyaretçiler sitedeki bilgileri kullanarak Faydalari.com adresinin yalnızca bilgilendirme amacı bulunan bir paylaşım platformu olduğunu onaylamanın yanı sıra beyan ve taahhüt de etmiş sayılırlar.

Faydalari.com’da paylaşılan içeriklerin altına sitenin kullanıcıları tarafından yapılan yorumlar, paylaşılan fotoğraflar ya da eklenen yazıların tamamı yine paylaşımı yapan kullanıcılara aittir ve web sitemiz hiçbir şekilde bu tür paylaşımların mesuliyetini kabul etmemektedir. Çoğu zaman reklam ve tanıtım amaçlı yanıltıcı içerikleri barındıran bu yorumları dikkate almak, bu yorumlara göre hareket etmek ya da yorumlarda verilen bağlantı linklerine tıklamak ise tamamen kullanıcıların kendi sorumluluğundadır.

Faydalari.com web sitesinde reklam ve sponsorluk anlaşmalarıyla gerçekleştirilen iş birlikteliklerinden ötürü verilen sipariş irtibat numaralarıyla iletişime geçilmesi veya çeşitli bağlantı linklerine tıklanması nedeniyle yaşanabilecek olan her türlü sorun ve şikâyetten de yine web sitemizin sorumlu olmadığının bilinmesi gereklidir.

Siteyi ziyaret eden her bir kullanıcının yukarıda bahsi geçen bütün kullanım koşullarını okuyarak anladığı ve bu koşulların hepsine eksiksiz olarak uymayı kabul ettiği varsayılmaktadır. Sitede yer alan her türlü içeriğin haber verilmeden düzenlenme, değiştirilme ya da tamamen silinme hak ve yetkileri ise sadece Faydalari.com adresine aittir.

Bu sitede yer alan hiçbir bilgi kesinlikle doktor tedavisinin yerine geçmemektedir. Bu nedenle çeşitli sağlık sorunları olan kişilerin kendilerine en yakın olan sağlık kuruluşuna giderek muayene olmaları gereklidir. Acil tıbbi müdahalelere gerek duyulan zamanlarda ise 112 Acil Yardım Hattı üzerinden resmi bir sağlık kuruluşu ile irtibata geçilerek ambulans ve doktor hizmeti temini sağlanabilir.